KØB UDVALGTE BRANDS FOR MIN. 119 KR. & SPAR 25%
Tromborg 15th Anniversary Set er et gavesæt med 3 af Tromborgs yderst lækre og velduftende produkter til kroppen. Sættet består af en vaskegelé, en bodylotion og en flydende håndsæbe, alle i full-size, som leveres i en fin, transparent pose, der præsenterer produkterne flot som gave.
Fælles for alle 3 produkter i Tromborg 15th Anniversary Set er, at de er beriget med æteriske olier fra blandt andet mandarin, jernurt og mynte, som giver en vidunderlig frisk og opløftende duft, der vækker dine sanser, og gør det, at bruge et helt almindeligt produkt, til en oplevelse i sig selv.
Overrask én du holder af med dette fantastiske Tromborg 15th Anniversary Set, eller du kan vælge at beholde det og forkæle dig selv og din hud med skøn aromaterapi og eksklusiv pleje.
Værdi: 675 kr.
Sættet indeholder:
Vær den første til at bedømme dette produkt og hjælp andre kunder
Vi tilbyder altid: